תפריט יצירת קשר

חברת כח אדם לניקיון

חברת כח אדם לניקיון מאגדת בתוכה מספר רב של עובדים להם היא מעבירה הכשרה של עבודות ניקיון ותחזוקה בסביבות עבודה שונות. לחברות כח אדם האלה קיים מאגר גדול של עובדים בכל הארץ וככה הן יכולות בקלות לתווך בין עובדי הניקיון למבקש השירות. חברת כח אדם מסודרת בעצם מהווה גב ורשת ביטחון עבור שוכרי השירותים שלה. היא דואגת להכשיר את צוות העובדים בנהלי ניקיון ובטיחות בסיסיים ומסמיכה אותם גם לניקיון משטחים מורכבים יותר במקצועיות ויסודיות. בנוסף, חברות כוח האדם לוקחות אחריות על העובדים גם מבחינת תנאים, חוזי עבודה, שכר ושינוע וגם מבחינת ביטוח הציוד של העסק במידה ונפגע כתוצאה מעבודה של אחד מצוות העובדים של החברה. החברות אחראיות על כל העניינים המנהליים של העובדים כדי שהם יגיעו לבצע את העבודה ביעילות ובראש שקט.

היתרון בחברת כח אדם לניקיון הוא שהיא ממנה מפקח שאחראי על צוות העובדים. המפקח דואג שהעבודה תתבצע ברמה הגבוהה ותתאים לציפיות הלקוח ובנוסף, דואג לתנאים הסוציאליים של העובדים, מה שמבטיח את שביעות הרצון של צוות העובדים ומשפיע על העבודה השוטפת שלהם ביומיום, כשהעובדים מרוצים תפוקת העבודה שלהם עולה. המפקח גם אחראי על הניהול של העובדים ויודע כמה אנשים להקצות לכל מקום, הוא אחראי להשלמת והחלפת עובדים במקרה שאחד מהצוות אינו יכול להגיע, מה התקציבים וכמה זמן נדרש לכל משימה. הוא דואג לבקרת איכות, לניהול המלאי ולפתרון כל האירועים המיוחדים. כל אלה מבטיחים ללקוח הקצה שקט וביטחון שאכן ניקיון העסק שלו נמצא בידיים טובות ושעל כל מקרה, יש לו למי לפנות.

בין שירותי הניקיון  שחברות כח אדם מספקות בין היתר:

  • רישיון להעסקת עובדים
  • אחריות על תנאי העסקת העובדים
  • חומרי ניקוי איכותיים
  • מקצועיות ומיומנות לכל סוגי המבנים והמשטחים
  • צוות עובדים אמין ומוכשר
  • מפקח על העובדים שמשמש כאיש קשר עבור צורך השירותים

בארץ, קיימות לא מעט חברות כח אדם אשר מספקות שירותי ניקיון לכל סוגי המבנים והמוסדות ואף לאירועים חד פעמיים כמו הופעות, פסטיבלים, ירידים ועוד. לדוגמה חברת "מבנים קלאס" שמספקת שירותי ניקיון כבר יותר מעשר שנים, מעסיקה עשרות עובדים שאותם היא מכשירה לעבודות ניקיון ותחזוקה של מבנים שונים, החל מבתים פרטיים, משרדים בגדלים שונים ועד למוסדות ציבוריים גדולים.

לסיכום, עובדים ששייכים לחברות כח אדם עוברים השתלמויות, הדרכות ומכירים את נוהלי הבטיחות בסביבות עבודה שונות תוך דגש על בטיחות ציוד עבודה רגיש. מומלץ מאוד לעבוד מול חברת כוח אדם מקצועית ואיכותית שיש לה ניסיון ויודעת להתאים לכם את צוות העובדים הנכון לפי סוג העבודה אותה אתם מבקשים. ובנוסף, כשמגיעים עובדים לעסק אנחנו רוצים לדעת שהם גם מקצועיים, איכותיים ואמינים וגם שהם מקבלים את כל הזכויות שמגיעות להם, למען סביבת עבודה נעימה לשני הצדדים.

צרו קשר

שלחו לנו הודעה

רקע תחתון
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה