תפריט יצירת קשר

חברת כח אדם סיעודי

סיעוד הוא מקצוע מתחום הבריאות שמטרתו לטפל ולדאוג לרווחת המטופלים שלהם אשר נזקקים לתמיכה חיצונית. העובדים הסיעודיים הם אחים ואחיות אך גישתם לטיפול בחולים היא שונה מאשר אחים ואחיות אשר לא סיעודיים. ההכשרה שלהם שונה והם אחראיים לרווחת המטופל החל מהגיינה בסיסית עד לדאגה לבריאות וטיפול רפואי הולם תוך כדי הבנה עמוקה למגבלותיו וצרכיו השונים של כל מטופל אשר נזקק לסיוע צמוד ביומיום. מעבר לטיפול הרפואי ושמירה על היגיינת המטופל, המטפלים אחראיים גם לסביבת מחייה נקייה ובריאה ועל כן, רבים מן העובדים הסיעודיים אשר עובדים בבתים פרטיים אחראיים גם על הניקיון הכללי של הבית כאשר המטופל נמצא במצב שהוא אינו יכול לדאוג לסביבה היגיינית בכוחות עצמו. שימוש בעובדים אלו נעשה בבתים פרטיים אך גם בבתי אבות.

בחירת מטפל או מטפלת סיעודיים צריכה להתבצע ברגישות רבה משום שמדובר באדם שהולך לבלות עם המטופל את רוב שעות היום והרבה פעמים אפילו לן איתו באותו הבית. כשאנחנו בוחנים אופציות למטפל, חשוב שנבחן את הרקע שלו והמאפיינים שלו והאם הוא בכלל מתאים ומוכשר לטיפול במצב בו אנחנו או הקרובים לנו נמצאים. חשוב מאוד לוודא ניסיון ולבקש המלצות, אפילו לשוחח באופן אישי עם משפחות שקיבלו שירות מאותו מטפל, יכול לעזור מאוד בהחלטה.

אחד הדברים החשובים והקריטיים ביותר בבחירת מטפל או מטפלת, הוא לבחון את הקשר שלכם ואת הדינמיקה בינכם לבין המנהל שלהם. הפיקוח של מנהל האיזור על המטפלים הסיעודיים הוא משמעותי ומעיד הרבה על איכות העבודה ורמת המקצועיות של המטפל. המנהל האחראי בעצם מפקח כי המטפלים שבאחריותו מבצעים את העבודה בצורה הכי טובה שאפשר, ולכן מומלץ לבחון את המנהל כמו שאנחנו בוחנים את המטפל.

כאשר אנו נזקקים בעובד סיעודי, בין אם עבור עצמנו או בין אם עבור מישהו מהקרובים לנו, אנחנו צריכים לבדוק הרבה מאוד פרמטרים ותהליך יכול להיות ארוך ובירוקרטי. חברת כח אדם סיעודי מאגדת בתוכה מטפלים סיעודיים מקצועיים שעברו הכשרה ובדיקות רלוונטיות ובכך, מקלה על החיפוש שלנו עבר המטפל המתאים ביותר להתמודדות עם המצב החדש. בנוסף, חברת כח אדם סיעודי דואגת לחוזי העבודה, חוזים מול בית החולים ולעיתים אף אחראי לספק את הציוד הרפואי הדרוש לטיפול במחלה, בין אם היא קצרת טווח או כרונית. חברות כח אדם סיעודי שמעסיקות עובדים זרים, בקיאות בכל נושא אשרות העבודה ותנאי ההעסקה המוגדרות על פי חוק ובכך בנוסף לטיפול במסמכים ובניירת, הם גם מגנים על המטופלים ודואגים שהם יקבלו את מה שהם צריכים על הצד הטוב ביותר, וגם מגנים על העובדים ושומרים על זכויותיהם.

לסיכום, אפשר לארגן לבד את כל תהליך גיוס של מטפל סיעודי, אבל חברת כח אדם מקצועית מכילה בתוכה מידע רב אודות התהליך הנדרש ובנוסף מכילה מאגרים גדולים של מטפלים בהתמחויות שונות ובאיזורים שונים מכל רחבי הארץ. חברת כח אדם סיעודי מלווה ונמצאת בקשר עם המשפחה של המטופל ומשתמשת בניסיון הרב עם מקרים שונים, להדריך ולתמוך במשפחה לאורך הדרך.

צרו קשר

שלחו לנו הודעה

רקע תחתון
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה