תפריט יצירת קשר

שירותי ניקיון למשרדים ובתי עסק

סביבת העבודה שלנו היא מרכיב משמעותי בחיי היומיום שלנו. כבעל עסק, כאשר סביבת העבודה במשרד נקייה ובריאה, גם העובדים יותר שמחים, פרודקטיבים ובריאים, וגם אנחנו משדרים רושם ראשוני טוב ונעים עבור לקוחות פונטציאליים ושותפים עסקיים. אם נתלה את עבודות הניקיון על העובדים, זה יפחית מתפוקת העבודה השוטפת והניקיון עצמו יהיה לא מקצועי ולא מספק. לכן, שירותי ניקיון למשרדים ובתי עסק הם גורם חשוב בניהול שיזמים ובעלי עסקים מוכרחים לקחת בחשבון. ניקיון ואסטתיקה על מרחב העבודה הכללי והאישי הם אחריות כל יזם או בעל עסק ועליהם לוודא שאכן שירותי הניקיון שהם מקבלים עונים על הצרכים המשרדיים ונותנים מענה לכלל מרכיבי העסק, ולכן חשוב לבחור חברת שירותי ניקיון מקצועית שתספק עובדים חרוצים ואמינים שנוכל לסמוך עליהם כשהם יעבדו מחוץ לשעות הפתיחה של המשרד או העסק, כשאף אחד מהעובדים לא נמצא.

ניקיון משרדים

אין זה רלוונטי אם מדובר במשרדים של חברת הייטק, סוכנות נסיעות או מכירת רהיטים, הרושם הראשוני ייקבע לפי הניראות והתחושה במרחב לא משנה איזה שירותים או מוצרים מוצעים למכירה. סביבת עבודה מרושלת נותנת תחושה של זלזול וכתוצאה מכך, אנחנו יכולים להפסיד לקוחות פונטצייאליים עוד לפני שהתחלנו לדבר. נכון שכל עובד יכול לזרוק זבל ולנגב קצת אבק,אך ניקיון משרדים כולל הרבה יותר מזה. ניקיון משרדים איכותי ומקצועי יכלול בין היתר:

  • ריקון פחים והחלפת שקיות
  • טאטוא ושטיפות רצפה, ניקיון שטיחים ופרקט
  • ניקוי אבק משולחנות וציוד
  • ניקוי וחיטוי יומיומי של שירותים, כולל מילוי נייר טואלט
  • ועוד מגוון שירותים לפי דרישות הלקוח

ניקיון לעסקים

ניקיון לעסקים כרוך במיומנות רבה ולכן עסקים רבים נעזרים בחברות ניקיון שונות שיספקו להם שירותים מורכבים יותר כמו ניקיון חלונות ראווה גדולים, צחצוח איזורי המתנה ציבוריים, ניקיון שטיחים מקיר לקיר, ניקיון גגות וכו'. חברת ''מבנים קלאס'' היא דוגמה לחברה אשר מספקת שירותי ניקיון מקצועי שנותן מענה לתחזוק, ניקיון והגיינת מבנה העסק כולו. בנוסף, לבעלי עסקים יש עובדים ועניינים רבים מאוד לדאוג להם, לכן דאגה לרווחה ולביטחון עובדי הניקיון, מהווה מעמסה. היתרון בחברת ניקיון חיצונית היא שהיא אחראית למשכורות העובדים, ביטוח ואם משהו לא בוצע כשורה או שיש איזושהיא בקשה מיוחדת, התקשורת היא בין בעל העסק (או מי שבעל העסק מגדיר בחברה כאחראי על ניקיון המשרד) לבין האחראי על עובדי הניקיון מטעם החברה החיצונית בלבד.

צרו קשר

שלחו לנו הודעה

רקע תחתון
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה