תפריט יצירת קשר

שירותי ניקיון למפעלים וחנויות

שירותי ניקיון הם חלק בלתי נפרד מניהול עסק וכאשר מדובר בשירותי ניקיון למפעלים וחנויות חשוב שנבחר עובדי ניקיון מקצועיים על מנת לשמר את המבנה והציוד לאורך זמן. זה לא חשוב איזה מוצרים נמכרים בחנות או מה מייצר המפעל, סביבת עבודה נקייה ובריאה מאפשרת לעובדים להתעסק בעבודתם בבטיחות וביעילות. בעלי מפעלים וחנויות בהכרח צריכים לדאוג לביטחון ובריאות העובדים שלהם ולכן חשובה העסקת עובדי ניקיון שעברו הכשרה ומכירים את נוהלי הביטחון ולא פחות חשוב, משתמשים בחומרים איכותיים וידידותיים על מנת לא להזיק למכונות השונות בטווח הארוך.

שירותי ניקיון למפעלים

למפעלים יש שטח גדול ומתקנים רבים ולכן פעולות התחזוק והשמירה על הניקיון הופכות להיות מורכבות יותר. במפעלים יש תנועה גדולה של עובדים וציוד ולכן צוות ניקיון מנוסה וחכם עובד עם תוכנית עבודה מסודרת כך שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ובלי להפריע לפעילות השוטפת במפעל. במפעלים יש פוטנציאל לתאונות כאשר המבנים לא מטופלים כראוי וכתוצאה מכך, שמירה על הסדר והניקיון היא חלק בלתי נפרד מטיפול במבנה.

אנשים שעובדים במפעלים צריכים להיות מסוגלים לבצע את עבודתם ללא סכנת החלקה והמכונות צריכות להיות ללא עפר ופסולת כדי לעבוד באופן חלק וללא תקלות. בשונה מצוות ניקיון רגיל, צוות ניקיון שמוכשר לעבודה במפעלים מכיר את המורכבות והרגישות סביב הציוד ועובר הכשרה לעבודה בטוחה בסביבה תעשייתית. יש הבדלים בין חומרי ניקוי שבהם משתמשים במכונות שונות, וזאת על מנת לא להזיק להן בטווח הרחוק. צוותי ניקיון של חברה שמתמחה במפעלים יודעת אילו חומרים הם ידידותיים למשתמש, לציוד ולסביבה ויודעת לעבוד עם סוגים רבים של מפעלים ומחסנים. "מבנים קלאס" היא חברת שירותי ניקיון שמתמחה במתן פתרונות ניקיון והיא מספקת צוותי ניקיון שמוכשרים לעבודה במפעלים ומבטיחים תחזוק נכון של המבנה.

שירותי ניקיון למפעלים כוללים בין היתר:

  • צוות ניקיון עם תכנית עבודה מסודרת
  • חומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה
  • ריקון פחי אשפה והחלפת שקיות
  • ניקיון יסודי של הרצפה
  • ניקוי משטחים ציבוריים כמו שירותים ומטבח
  • ועוד שירותים רבים בהתאם לצרכי המבנה והלקוח

שירותי ניקיון לחנויות

בסביבה שבה יש תחרות על תשומת ליבם של הלקוחות, ניראות וראוות חנות הופכות להיות אחד הדברים החשובים בניהול החנות. כבעלי חנויות אחת המטרות היא שכמה שיותר אנשים ייכנסו לחנות  ולכן בעלי חנויות דואגים למראה נוצץ ומבריק. כאשר החנות נקייה, מצוחצחת והגיינית היא הופכת להיות הרבה יותר אטרקטיבית ומזמינה וכתוצאה מכך, נכנסים יותר לקוחות והמכירות עולות. ניקיון חנויות בדרך כלל מתבצע מחוץ לשעות הפתיחה של החנות, או מוקדם בבוקר לפני שעת הפתיחה או לאחר שעת הסגירה, וזאת על מנת לא להפריע לתנועת העובדים והלקוחות שזורמת במהלך היום. ניקיון חנויות כולל בין היתר ניקיון רצפה, אריחים, חלונות ראווה, מטבח, שירותים, ריקון פחים וניקוי אבק, כל זאת ללא פגיעה במוצרי החנות ותוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידודתיים לסביבה.

צרו קשר

שלחו לנו הודעה

רקע תחתון
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה